Luizi dhe Kiara konfirmojnë pritjen e ëmbël, tregojnë gjininë e bebit

Luizi dhe Kiara konfirmojnë pritjen e ëmbël, tregojnë gjininë e bebit

Përmes një kënge të titulluar “Frymë”, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito konfirmuan se janë në pritje të ëmbël.

Ata do të bëhen prindër të një vajze.

Në video, shfaqen momentet e çiftit teksa zbulojnë shtatzëninë dhe Kiara që prek barkun e rrumbullakosur.

“Ne kur mësuam lajmin na la pa frymë dhe mezi kemi pritur ta ndajmë me ju.
Jemi të mbushur me emocione, pasi shumë shpejt do të vij në jetë fruti i dashurisë tonë që mezi presim ti shohim sytë dhe ti prekim duart
Kjo është për të gjithë ju që prej fillimit keni përjetuar me ne çdo emocion të historisë tonë të bukur të dashurisë, do të bëhemi 3″, shkruan Luizi poshtë videos.

Nuk mungojnë as pamjet nga festa e zbulimit të gjinisë së bebit.

Ndërsa kujtojmë që çifti u njohën gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip Albania2, historia e tyre e dashurisë mbetet ndër të preferuarat për publikun akoma

 

Shpërndaje në: