Magji, magji – Asisti i Messit për Neymar në xhirim të ngadalësuar

Magji, magji – Asisti i Messit për Neymar në xhirim të ngadalësuar

Skuadra e Parisit e ka fituar ndeshjen e parë nda Celmont në League1 me rezultatin 0:5.

Messi dhe Neymar shkëlqyen në natën e tyre të parë për sezonin e ri, shkruan Periskopi.

Ndonëse të dy shënuan gola të bukur, ishte asisiti i Messit te goli i parë i Neymar që ka bërë naimin në rrjete sociale.

Prekja e topit nga Messi me shumë delikatesë bëri që ky asisi të komentohet shumë.

Shikoni videon:

VIDEO

Shpërndaje në: