Majk nuk ndahet nga Majlinda, fotografohen bashkë (Foto)

Fotot ku shfaqen të dy...

Periskopi.com Showbiz

Reperi i njohur Majk dhe Majlinda Zeka, kohëve të fundit janë duke kaluar kohë së bashku.

Ata janë fotografuar nga disa lexues të Gazetës Express, gjatë kohës kur Majku kishte shkuar për ta marr Majlindën dhe Roanin.

Dyshja vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes së medieve rozë dhe jeta e tyre private është vënë në fokus edhe të fansave, shkruan Gazeta Express.

Ende nuk dihet nëse dyshja ka përmirësuar raportet, mirëpo reperi shumë shpesh po publikon fotografi në krah me djalin.