Majlinda Kelmendi tregon muskujt (Foto)

Majlinda Kelmendi tregon muskujt (Foto)

Majlinda Kelmendi ka treguar pse është kampione e Evropës, Botës dhe OlimpikeXhudistja numër një në botë, Majlinda Kelmendi ka treguar muskujt e saj, gjatë një takimi me fituesin e medaljes së argjendtë olimpike, Smetov Yeldos.

Edhe pse Majlinda garon deri në 52 kg e Semetov deri në 60 kg, dallimi në muskuj nuk duket shumë i madh.

“Garë për biceps. Kampionia olimpike 52 – nën-kampionit olimpik në 60 kg. Majlinda Kelmendi vs Semetov Yeldos”, shkruan Kuka në Instagram.

Shpërndaje në: