Mallorca shkruan për golin e Vedatit me Kosovën: Ky është Muriqi

Mallorca shkruan për golin e Vedatit me Kosovën: Ky është Muriqi

Mbrëmë Kombëtarja e Kosovës ka pësuar humbje krejt në fund të ndeshjes me Irlandën e Veriut, duel ky në kuadër të rundit të pestë në Ligën e Kombeve.

Gol për Kosovën shënoi Muriqi por që iralndezët u kundërpërgjigjen me dy gola dhe fituan ndeshjen, shkruan Periskopi.

Pas kësaj, klubi i Mallorcas ku luan Muriqi u gëzua me golin e tij.

Shikoni se çfarë thanë për të.

VIDEO

Shpërndaje në: