Maluma i çmendur pas Taynës, shihni ç’i bën këngëtares

Periskopi.com Showbiz

Mos e besoni po deshët po Tayna ka arritur të fitojë edhe vëmendjen e Malumës, këngëtarit me famë botërore pas të cilit çmenden të gjithë femrat.

Së fundmi Tayna ka postuar një video ku shfaqet duke kërcyer me këngën e Malumës dhe ky i fundit e ka pëlqyer postimin e reperes shqiptare.

E lumtur për këtë, Tayna e ka publikuar postimin edhe në Instastory duke treguar se Maluma e ka pëlqyer.

View this post on Instagram

Ajajaj papiii???

A post shared by Tayna (@tayna) on

Shpërndaje në: