Man City përmbys PSG-në, superaksioni përmbyllet me golin e Jesus

Man City përmbys PSG-në, superaksioni përmbyllet me golin e Jesus

Manchester City ka përmbysur disavantazhin dhe tash po avancon 2-1 kundër PSG-së, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e pestë në Champions League,

Gabriel Jesus u asistua nga Bernardo Silva pas një aksioni mirë të ndërtuar të ‘Qytetarëve’, me brazilianin që qëlloi cakun nga afërsia.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO

Shpërndaje në: