Man City të shokuar – Bowen shënon golin e dytë për West Hamin

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet West Hamit dhe Man Cityt, duel ky në kuadër të xhiros së 37’të në Premierligë.

Golin e dytë për klubin e West Hamit e ka shënuar Bowen në minutën e 45’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:0.

VIDEO