Man United i pandalshëm, ia shënon edhe të dytin Villas, Greenwood ‘bombardon’ portën

Periskopi.com Sporti

Manchester United ka dyfishuar epërsinë në 2-0 kundër Aston Villas, në ndeshjen shumë të vlefshme për top katërshe dhe mbijetesë, shkruan Periskopi.

“Djajt e Kuq” realizuan në kohën shtesë përmes një aksioni shumë mirë të ndërtuar.

I riu Mason Greenwood ka qëlluar cakun nga distanca.

Shikoni golin e tij më poshtë. /Periskopi.com/

Aston Villa 0-2 Manchester United: Mason Greenwood goal 45+4′ from r/soccer

Shpërndaje në: