Man United i shënon gol Brightonit

Periskopi.com Sporti

Vjen edhe goli i tretë në takimin ndërmjet Manchester United dhe Brightonit, duel ky në kuadër të rundit të parë në Premierligë.

Goli i parë i Man United erdhi si autogol nga Mac Allister në minutën e 68’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:2.

VIDEO