Man United po dështon transferimin e Moratas, pas zhvillimeve të fundit

Man United po dështon transferimin e Moratas, pas zhvillimeve të fundit

Raportohet se Manchester Unitedi është duke pasur probleme të reja, për të nënshkruar me sulmuesin spanjoll të Real Madridit, Alvaro Morata.

Reali ka qenë i interesuar të nënshkruajë me Gigi Donnarumman e Milanit, por italiani është afër vazhdimit të qëndrimit me klubin nga San Siro, transmeton Periskopi.

Kjo ka bërë që madrilenët tani t’i kthejnë sytë përsëri kah De Gea, dhe mund ta kushtëzojnë Unitedin nëse dëshirojnë transferimin e sulmuesit Morata.

Morata për momentin gjendet në pushime, pasu u martua me të dashurën e tij. /Periskopi

Man Utd struggling to finalise Morata signing after major development

Man Utd struggling to finalise Morata signing after major development

 

 

Shpërndaje në: