Man United shënon sërish, gol me fat ky i Weghorst

Man United shënon sërish, gol me fat ky i Weghorst

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Nottinghamit dhe Man United, duel ky në kuadër të gjysmëfinales në FA Cup.

Golin e dytë për klubin e Man United e ka shënuar, Weghorst në minutën e 45’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:2.

VIDEO

Shpërndaje në: