Manaj largohet nga Spezia, ku do shkojë sulmuesi shqiptar?

Periskopi.com Sporti

Spezia nuk ushtroi opsionin blerjes ndaj Barcelonës për Rey Manaj, i cili do të rikthehet te katalanasit këtë verë.

Përmes një Instagram Story ai ka përshëndetur qytetin, me një foto së bashku me shokët e skuadrës.

Faleminderit të gjithë djemve dhe suksese! Dhe gjithashtu faleminderit të gjithë fansave që e bëjnë qytetin magjik. Një përshëndetje me erë lamtumire.