Mane është aty ku duhet – Goli i tij ‘elektrizon’ tifozët në stadium

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet Aston Villës dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së 33’të në Premierligë.

Golin e dytë dhe të epërsisë për klubin e Liverpoolit e ka shënuar Sadio Mane në minutën e 64’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:2.

VIDEO