Marc Anthony kërkon të rifitojë zemrën e Jenifer Lopezit

Ai u bë qendra e vëmendjes për shkak të puthjes që shkëmbeu në skenë me ish-bashkëshorten Jennifer Lopez në fillim të këtij muaji, por duket se Marc Anthony po përpiqet t’i rikthehet marrëdhënies me yllin.

Periskopi.com Showbiz

Këngëtari 48-vjeçar përflitet se po kërkon të ribashkohet me aktoren dhe këngëtaren e mrekullueshme 47-vjeçare, të paktën sipas një burimi të ri.

Ky lajm vjen pasi u raportua se ylli latin i ka dhënë fund martesës së tij me modelen venezueliane Shannon De Lima, vetëm një ditë pasi ai shkëmbeu një puthje pas një performance në ceremoninë “Latin Grammys”.

Ylli i “Shades of Blue” është gjithashtu beqare pasi u nda nga balerini 29-vjeçar Casper Smart, në muajin gusht, pas 5 vitesh lidhje.

1480536731_7 1480536723_6 1480536717_5 1480536711_4 1480536705_3 1480536693_1

Shpërndaje në: