Marigona Geci pyet Kurtin: A ke apliku për vizë amerikane, a ta dhanë?

Periskopi.com Lajme

Deputetja e LDK-së, Marigona Geci, ka kritikuar kryeministrin Albin Kurti për vizitat në Greqi, Turqi e Francë. Ajo e ka pyetur kryeministrin Kurti se a ka aplikuar për vizë amerikane.

“A keni aplikuar për vizë për të vizituar SHBA-të bashkë me Osmanin dhe Gërvallin. A mund të na thon ipse deri tani nuk keni vizituar SHBA-të kur dihet që në bisedime me Serbinë, dihet që roli i SHBA-ve është i pazëvendësueshëm”, ka thënë Geci./Periskopi

Shpërndaje në: