Martohet Mehmet Kosova

Martohet Mehmet Kosova

Aktori super i njohur turk në Ballkan, Kenan Imirzalioglu, i njohur në rolin e Ezel-it, të telenovelës me të njëjtin emër, si dhe serialin më të shikuar ‘Aci Hayat’ (Jeta e Hidhur) ku aktori në fjalë luan rolin Mehmet Kosova, u martua me aktoren Sinem Kobal.

Shpërndaje në: