“Mashtrimi i Kultit në dy fotografi”, reagon Natyra Kuçi e PSD’së

Periskopi.com Lajme

Zëdhënësja e Partisë Socialdemokrate (PSD), Natyra Kuçi përmes një postimi në Facebook ka krahasuar veshjet e kryeministrit Kurti dikur dhe tani, shkruan Periskopi.

Ajo ka postuar dy fotografi të kryeministrit Kurti me një mbishkrim  “Mashtrimi i Kultit në dy fotografi”./Periskopi/

Postimi i Kuçit:

Shpërndaje në: