Matoshi: Eman Rrahmani tallej me Qeverinë Hoti, para një viti për  raste të infektimit, sot heshtë

Periskopi.com Lajme

Eman Rrahmani i VV’së një vit më parë, kishte akuzuar qeverinë Hoti, për shkak të 122 rasteve me covid, që kishin dalur brenda ditës vitin e kaluar.

Madje Rrahmani kishte pyetur se cila valë është kjo, “Qeveria Koti, ilegale”

Publicisti Halil Matoshi përmes një statusi thotë se po ky i njëjti tash i veshur më pushtet heshtë si peshku.

Pyetja e Matoshit për popullin është :A keni me votu prap o popull?

Postimi:

Këtë njeri e ka votu populli.

Qe çka thojke para nji viti tue u tallë me Qeverinë Hoti, kur ishin vetëm 122 raste infektimi!?

Sot kanë dekë 28 kosovarë dhe nga 10.321 testime, 920 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19.

E tash ky Emani i veshun me pushtet heshtë si peshku!?

P.S.

A keni me e votu prap o popull???

Shpërndaje në: