Mbappe ‘nënshkruan’ finalen e Championsit

Periskopi.com Sporti

Kylian Mbappe ka një skuadër të preferuar për të luajtur kundër saj në finalen e mundshme në Ligën e Kampionëve.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain ka thënë se do të dëshironte një duel me Juventusin dhe Cristiano Ronaldon.

“Do të nënshkruaja për një finale PSG-Juventus”, deklaroi Mbappe.

“Juventus ka qenë ekip i fortë edhe para ardhjes së Ronaldos, kjo e dëshmon edhe me finalet e Ligës së Kampionëve”, u shpreh sulmuesi francez.

Shpërndaje në: