Mbappe tjetër nivel, nuk do ta harrojë kurrë këtë – Realizon ‘hat-trick‘ në ditën e rinovimit me PSG

Periskopi.com Sporti

Kylian Mbappe nuk po ndalet së shënuari kundër Metz në kuadër të javës së 38’të në Ligue1.

Mbappe në ditën e rinovimit të kontratës me Parisin ka shënuar ‘hat-trick’, shkruan Periskopi.

Goli parë erdhi në minutën e 25’të, i dytë në 28’të dhe kompletimi i hat-trickut ndodhi në minutën e 50.

VIDEO1

VIDEO2

VIDEO3