Mbappes i duhen vetëm pesë minuta për të shënuar ndaj Kazakistanit

Periskopi.com Sporti

Është zhbllokuar rezultati mes Francës dhe Kazakistanit.

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Kazakistanit, pas vetëm pesë minutave lojë, shkruan Periskopi.

Golashënuesi ishte Kylian Mbappe, i cili shfrytëzoi mirë një asistim nga Karim Benzema.

Më poshtë mund ta shihni golin e Mbappe./Periskopi/

GOLI KËTU