Mbeshtetje e Ashkanlive për kandidaturën e Agim Aliut

Periskopi.com Lajme

Iniciativa qytetare Lista e Ashkanlive – Ferizaj, e cila përbëhet nga tri subjektet politike PAI, PDAK, dhe LpB kanë zhvilluar sot një takim ku kanë shprehur mbështetjen e tyre për Kryetarin e Komunës së Ferizajt, Agim Aliut, për zgjedhjet e 17 tetorit në Ferizaj.

Në një komunikatë për media Lista e Ashkanlive në Ferizaj kanë bërë të ditur se nuk kanë kandidatë për kryetar komune për këto zgjedhje dhe do të garojnë vetëm për asamble komunale.

Komunikata e plotë:

 

Shpërndaje në: