Mbreti i Evropës, Chelsea sonte fillon mbrojtjen e titullit kundër Zenitit: 22 futbollistët që startojnë

Periskopi.com Uncategorized

Janë publikuar edhe formacionet për sfidën mes Chelsea dhe Zenit St. Petersburg.

Kampioni e nis mbrojtjen e titullit nga ora 21:00 në Stamford Bridge.

Super ekipit të Thomas Tuchel i janë bashkuar edhe dyshja, Romelu Lukaku dhe Saul.

Zenit St. Petersburg:

Kritsyuk, Sutormin, Chistiakov, Rakitskiy, Santos, Barrios, Wendel, Kuzyaev, Claudinho, Azmoun, Malcom.