Mbreti i Evropës dhe lideri i PL-së sot kundër më të dobtëve të ligës: Formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Skuadra e frikshme e Thomas Tuchelit, Chelsea sot pret në shtëpi skuadrën e fundit në tabelën e Premier Leagues, Norwichin, shkruan Periskopi.

‘Të Kaltërit’ janë favoritë absolut në këtë përballje, teksa kryesojnë në tabelë aktualisht, ndërsa rivali i sotëm është në pozitën e fundit.

Takimi fillon në ora 13:30.

Chelsea:

Norwich: Nuk i intereson askujt për formacionin e Norwichit, kështu që nuk u lodhëm fare ta publikojmë.