Mbyllet pjesa e parë: Ballkani dhe Zalgiris po luajnë mirë në Ligën e Kampionëve

Periskopi.com Sporti

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit ndërmjet Ballkanit dhe Zalgiris, duel ky në kuadër të rundit të parë kualifikues në Ligën e Kampionëve.

Të parët që shënuan ishte skuadra e Ballkanit përmes Gripshit në minutën e 15’të të takimit, ndërsa rezultatin 1:1 e barazoi Buffo për të mbyllur kështu edhe pjesën e parë, shkruan Periskopi.

Të shohim se si do të jetë pjesa e dytë pasi të dyja skudrat po luajnë mirë.