Mbyllet pjesa e parë në Klinë – Drenica i shënon Dukagjinit

Periskopi.com Sporti

Kanë përfunduar 45 minutat e para në ndeshjen mes Dukagjinit dhe Drenicës.

Dukagjini dhe Drenica luajnë ndeshjen e fundit të xhiros së dytë në Superligën e Kosovës, shkruan Periskopi.

Në kuadër të 45 minutave të para të luajtura në Klinë është shënuar vetëm një gol që i dha epërsinë skuadrës së Drenicës.

Goli u shënua në minutën e 15’ të takimit, nga Meziu.

Drenica do të futet në pjesën e dytë me një gol epërsi dhe synon ta ruajë këtë epërsi për të marrë tri pikë dhe fitoren e parë këtë edicion. /Periskopi/

Shpërndaje në: