Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen mes Prishtinës dhe Dritës

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen mes Prishtinës dhe Dritës

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Prishtinës dhe Dritës.

Ishin 45 minuta pa shumë histori, me të dy skuadrat që u treguan shumë të kujdesshme në aspektin defanziv.

Rezultati mbeti ai i fillimit 0 me 0, kurse rastin më të mirë e kishte Prishtina.

Kreshnik Uka lëshoi një mundësi të mrekullueshme për gol, atje ku i vetëm para portierit gjuajti lartë mbi portë.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhin gjërat në pjesën e dytë.

Shpërndaje në: