Mbyllet takimi: Ballkani dhe Zalgiris luajnë baras në ‘Fadil Vokrri’

Periskopi.com Sporti

Ka përfunduar takimi ndërmjet Ballkanit dhe Zalgiris, duel ky në kuadër të rundit të parë në Ligën e Kampionëve.

Ky takim u mbyll me rezultat në 1:1 ku golin e parë për Ballkanin e ka shënuar, Nazmi Gripshi në minutën e 15, ndërsa nuk vonoi shumë rezultatin e barazoi Buff në minutën e 25, shkruan Periskopi.

Sonte ishte edhe debutimi i Ballkanit në Ligën e Kampionëve si kampion i Superligës së Kosovës.