Mbytet një person në plazhin e Himarës

Periskopi.com Lajme

Një person i moshës 53 vjeçare dyshohet se është mbytur në plazhin e Palasës, Himarë.

Abcnews raporton se shtetati F.N, ishte duke notuar rreth orës 08:00 dhe dyshohet se ka pësuar infarkt.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.