McGregor bëhet baba për herë të tretë

Periskopi.com Sporti

Kampioni i UFC-së, Conor McGregor, ka njoftuar se është bërë baba edhe një herë, pasi e fejuara e tij Dee Devlin lindi fëmijën e tyre të tretë, djalin Rian.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë personale, Instagram.

32 vjeçari po ashtu ka shfaqur një çast të vetes duke mbajtur foshnjën në krahë me përshkrimin, “Zot faleminderit për gjithçka që me ke dhënë mua dhe familjes time. Djali im i porsalindur, Rian McGregor”.

Superylli i UFC-së ka dy fëmijë – djalin Conor Junior, i cili mbushi katër vjet në fillim të këtij muaji dhe vajzën Croia, dy vjeçe.

Shpërndaje në: