McGregor lartëson Mourinhon me fjalët pas takimit të tyre

Periskopi.com Sporti

Conor McGregor ka qenë në Romë për pagëzimin e djalit të tij Rian në Vatikan.

McGregor është takuar me teknikun portugez të ekipit kryeqytetas të Romës, Jose Mourinho.

Të dy bashkë kanë shkëmbyer disa biseda dhe komplimete ku nuk janë kursyer as batutat midis tyre.

“Respekt për këtë njëri, është një legjendë e futbollit “ kështu është shprehur McGregor ku gjithashtu nga ana e portugezit ka marë një fanellë te klubit romak me emrin e tij.