McGregor u përfshi në përleshje fizike me burrin e Megan Fox, e gjuan me pije

Periskopi.com Sporti

Conor McGregor dhe reperi Machine Gun Kelly, i cili është burri i aktores Megan Fox, duhej të ndaheshin në tapetin e kuq pasi një grindje ndodhi në MTV Video Music Aëards të Dielën në Nju Jork.

Fotografitë u shfaqën nga incidenti që tregoi ish-kampionin e UFC-së me dy divizione McGregor dhe muzikanten Kelly (emri i vërtetë Colson Baker) të ndaheshin nga siguria pasi thuhet se gati po goditeshin, shkruan MMA.

Më pas u postua një video që tregonte McGregor dhe Kelly që qëndronin përballë njëri -tjetrit para se të duket se ylli irlandez bëri një lëvizje drejt Cleveland, Ohio, e cila më pas detyroi sigurinë të nxitonte t’i ndalonte ata para se të shpërthente një përleshje e vërtetë.

E dashura e Kelly, Megan Fox u nxor shpejt nga përleshja ndërsa zyrtarët e ngjarjes u përpoqën të qetësonin situatën.Sipas një raporti nga TMZ, grindja filloi pasi McGregor dyshohet se i kërkoi Kelly një fotografi, e cila u mohua.Kjo disi u përshkallëzua në Kelly me sa duket duke e shtyrë McGregor, gjë që e bëri ish-kampionin e UFC të pengohej prapa, ndërsa derdhte pijen e tij.Atëherë McGregor dyshohet se hodhi pijen e tij në Kelly, e cila vetëm përshkallëzoi situatën edhe më tej, ndërsa siguria u përpoq t’i mbante dy të famshmit larg.

Shpërndaje në: