Me bluzën zbërthyer, Dua Lipa e buzëqeshur dhe plotë shkëlqim

Periskopi.com Showbiz

Dua Lipa ka publikuar disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo erdhi provokuese në një veshje të thjeshtë por që dukej tejet joshëse, shkruan Indeksonline.

 

 

Me një bluzë të kaltër të zbërthyer nën të cilën i dukeshin sytjenat, 23 vjeçarja u shfaq e mahnitshme dhe e buzëqeshur.

Ndryshe, Dua së fundi mori pjesë në evenit më të njohur të modës ‘Met Gala’ ku edhe u komentuar për veshjen unike.

Shpërndaje në: