‘Me gjasë po dojnë me metë veç me Shtimen’ – Rimodelohet për ironi me VV-në videoja e famshme

Periskopi.com Fun

Është rimodeluar videoja e famshme, e cila përdoret zakonisht për të ironizuar me çështje të caktuara në vend dhe botë 😛

Videoja ku personazhi i famshëm (i cili vdiq para një kohe), qesh në mënyrë të veçantë, tash i është përshtatur rezultatin jo të mirë të Vetëvendosjes në zgjedhjet e së dielës që po lëmë pas.

Ja videoja e shpërndarë nga Shkodran Hoti: