Me kapuç dhe maskë, tifozët nuk e njohin fare Tottin në qytet

Periskopi.com Sporti

Legjenda italiane e Romës, Francesko Totti është gjendur në një situatë interesante, ku teksa po ecte në qytet asnjë tifoz nuk e njohu, përcjell Periskopi.

Totti kishte një kapuç dhe një maske dhe kaloi në qytetin e Romës pa u njohur nga tifozët, gjë që edhe Tottit i dukej e pabesueshme.

Kushëriri i lojtarit, Angelo Marrozzini përmes një postimi në Instagram zbuloi se Tottin nuk ia doli ta njeh askush.

“Ftohët, maskë dhe kapuç dhe ti mund të kesh eksperiencën në Romë si asnjëherë më parë”, shkroi ai

 

Shpërndaje në: