Me katër ndryshime formacioni zyrtar i Kosovës përballë Andorrës në ‘Fadil Vokrri’

Me katër ndryshime formacioni zyrtar i Kosovës përballë Andorrës në ‘Fadil Vokrri’

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës dhe Andorrës, duel ky në kuadër të ndeshjes së dytë për kualifikimet në Everopianin 2024.

Kosova sonte e ka mundësinë e artë që nga stadium ‘Fadil Vokrri’ t’i merr tre pike të arta, shkruan Periskopi.

Dy ditë më parë Kombëtarja jonë kishte arritur ta nxjerr një barazimin ndaj Izraelit.

Më poshtë gjeni edhe formacionet zyratre të të dyja skuadrave:

Formacioni zyrtar i Kosovës: Muric, Paqarada, Rrahmani, Kryeziu, Hadergjonaj, Berisha, Fazliji, Celina, Zeneli, Rashica, Muriqi.

Shpërndaje në: