‘Me këtë shtrenjtim, me lëshu grijlaicën konsiderohesh oligark’

Periskopi.com Lajme

Anëtari dhe aktivisti i PSD-së, Nol Nushi, ka ironizuar me rritjen e madhe të çmimit të rrymës, që po paralajmërohet në Kosovë.

“Praktikisht, me lshu grijalicen konsiderohesh oligark”, shkruan Nushi.

“Shtrejtimi i paralajmeruar i rrymes eshte enorm. Praktikisht, me lshu grijalicen konsiderohesh oligark”, shkruan ai./Periskopi.