Me lëvizje provokuese para pasqyrës, Arta Nitaj: Ndahuni me të dashurën tuaj, kur të mërzitem

Periskopi.com Showbiz

Ajo është një nga yjet e showbizit shqiptar që komentohet për thuajse çdo paraqitje.

Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren nga Peja, Arta Nitaj, e cila vazhdon të marrë vëmendje me pozat e videot në rrjete sociale.

E tillë është shfaqur në një nga paraqitjet e fundit teksa pozon nga mbrapa duke vënë në pah fizikun e mrekullueshëm.

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

“Ndahuni me të dashurën tuaj, kur të mërzitem”, ka qenë përshkrimi i videos së publikuar në InstaStory.

Ish-aktorja e “O sa mirë” vjen në formë të mahnitshme në një kostum të zi të hapur deri në fund-shpinë.

Krahas kësaj, Arta ka kohë që nuk ka qenë e angazhuar në ndonjë projekt televiziv edhe pse e ka paralajmëruar prej shumë muajsh.

Për herë të fundit, Nitaj bashkëpunoi me artistin Butrint Imeri në këngën e quajtur “Phantom”. 

Shpërndaje në: