Me rrymë, zjarr dhe Chelsean s’ka hajgare: Shkund Burnleyn pas një dominimi absolut për 33 minuta

Periskopi.com Sporti

Chelsea ka kaluar në epërsi si nikoqir i Burnleyt, në ndeshjen e vlefshme për javën e 11-të në Premier League.

Kai Havertz ka realizuar me kokë pas një krosimi brilant nga Reece James nga krahu i djathtë.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO