Me të filluar ndeshja Man United – Leeds shënohet gol

Me të filluar ndeshja Man United – Leeds shënohet gol

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Man United dhe Leeds, takim ky në kuadër të rundit të mbetur në Premierligë

Golin e parë për Leeds e ka shënuar Genonto në minutën e 1’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO

Shpërndaje në: