Me video dhe më i buzëqeshur se kurrë – Mbappe zyrtarisht rinovon kontratën me PSG-në

Mbappe zyrtarisht ka rinovuar kontratën me PSG.

Ylli francez i ka dhënë fund “telenovelës” së zgjatjes së kontratës dhe është bindur nga pronarët e PSG për të vazhduar qëndrimin e tij në Paris.

PSG përmes Twitterit ka njoftuar edhe zyrtarisht rinovimin e kontratës së sulmuesit francez.

Ja pamjet:

-->

MË SHUMË PËR

TE FUNDIT