Mediat në Angli: Nëse nuk ka ndryshim te Ronaldo, nuk do i vazhdohet kontrata

Periskopi.com Sporti

Cristiano Ronaldo vërtetë nuk po ndihet i plotësuar te skuadra e tij, Man United kur dikur ishte fillimi i një karriere plotë me tituj.

Në humbjen e thellë ndaj Brentfordit prej 4:0 kamerat kanë kapur momentin kur Ronaldo ndihej nervoz dhe i paknaqur me ekipin e tij, shkruan Periskopi.

Ndërkaq, ‘Sky Sports’ ka shkruar se Manchester United mund t’i duhet të konsiderojë përfundimin e kontratës së Cristiano Ronaldos nëse nuk shohin një ndryshim në qëndrimin e tij.