‘Mehmet Kosova’ do të bëhet baba

Periskopi.com Showbiz

Sinem Kobal dhe Kenan Imirzalioglu (Ezel) janë martuar në maj 2016.

Çifti ishin të ftuar në ceremoninë e dasmës së miqve të tyre të ngushtë, Selma Çilek and Sinan Ciftçi.

Sinem Kobal dhe Kenan Imirzalioglu bënë edhe një foto me dhëndrin dhe nusen, në të cilën Kenan vendos duart në barkun e Sinem.

Është një foto që ka marrë vëmendjen maksimale nga publiku. Fansat e çiftit e kanë interpretuar këtë foto si “Sinem është shtatzënë”. Përveç kësaj, Sinem Kobal tha “shpresoj për mirë” pas pyetjes “Je shtatzënë?”/Class/