Melania Trump publikon pamjet e dekorimit të Shtëpisë së Bardhë për festat e fundvitit (VIDEO)

Periskopi.com Showbiz

Shtëpia e Bardhë është ‘veshur’ me drita të bardha në prag të festave të fundvitit.

Siç është traditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me dekorimin e ambienteve të shtëpisë më të rëndësishme në botë, merret zonja e e Parë.

Zonja e parë e ShBA-së Melania Trump,  ka publikuar një video 1-minutëshe ku shihet atmosfera festive në Shtëpinë e Bardhë, përcjell Periskopi.

“Fryma e Amerikës” po shkëlqen në @ShtëpinëeBardhë! Jam e lumtur ta ndaj këtë ekspozitë të bukur të patriotizmit për të gjithë, dhe e  ngazëllyer që të gjithë të shijojnë  bukurinë e sezonit # Krishtlindjeve!”, ka shkruar Melania Trump në përshkrimin e videos së publikuar në twitter.

Shikoni videon e publikuar nga Melania Trump

<blockquote class=”twitter-tweet” data-cards=”hidden” data-lang=”en”><p lang=”en” dir=”ltr”>“The Spirit of America” is shining in the <a href=”https://twitter.com/WhiteHouse?ref_src=twsrc%5Etfw”>@WhiteHouse</a>! I am delighted to share this beautiful exhibit of patriotism for all to see, and excited for everyone to experience the beauty of the <a href=”https://twitter.com/hashtag/Christmas?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#Christmas</a> season! <a href=”https://t.co/qGxxl9qBrd”>pic.twitter.com/qGxxl9qBrd</a></p>&mdash; Melania Trump (@FLOTUS) <a href=”https://twitter.com/FLOTUS/status/1201351943790174208?ref_src=twsrc%5Etfw”>December 2, 2019</a></blockquote>
<script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Shpërndaje në: