Melinda Ademi publikon foto ku duket natyrale

Periskopi.com Showbiz

Melinda ndodhet në Itali.

Derisa po e shijon suksesin e arritur me muzikë, Melinda ka vendosur që të udhëtoj në disa vende të Evropës, shkruan lajmi.net.

Ajo aktualisht ndodhet në Itali dhe në një postim të fundit nga atje është shfaqur tejet natyrale.

“E hëna pa makijazh”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazhit.

Shpërndaje në: