Melisa ia merr shoqes të dashurin, puthet e përqafohet në takimin e zjarrtë me Atdheun

Periskopi.com Showbiz

Në fillim e refuzoi Melisën për takim, por pasi që pranoi takimin më të, Atdheu dukej qartë se kishte tërheqje ndaj saj.

Të përqafuar nën çadër, Atdheu dhe Melisa u shfaqën shumë romantikë, gjithashtu edhe bisedat mes tyre.

Ata surprizuan me kiminë që treguan me njëri-tjetrin.

 

Shpërndaje në: