Mërgimtari në Gjakovë godet një veturë të parkuar dhe ikë shpejt nga vendi

Periskopi.com Lajme

Një mërgimtar në Gjakovë është vetaksidentuar me një veturë të parkuar në Gjakovë.

Në pamjet e publikuara, shihet se vetura e mërgimtarit derisa ishte në lëvizje godet një veturë tjetër e cila ishte parkuar pranë rrugës, ndërsa i njejti largohet nga vend i ngjarjes.

Më poshtë mund të shihni pamjet: