“Mes tyre ka diçka më shumë”, banorët nisin thashetheme për dyshen Semi-Granit

Periskopi.com Showbiz

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’.

Granit, Fifi dhe Semi është “trekëndëshi” më i përfolur në shtëpinë e “Big Brother Albania VIP” që prej fillimit.

Fifi shprehu pëlqim të madh për Granitin dhe herë pas here ka shfaqur xhelozi, ndërkohë që ky i fundit i tregoj se nuk e sheh si partneren e tij të ardhshme.

Megjithatë, Graniti ka filluar të flirtoj me Semin dhe këtë e kanë vënë re të gjithë banorët. Gjatë diskutimeve të tyre për “trekëndëshin”, ata janë shprehur se arsyeja e stepjes së Granitit është Fifi, pasi besojnë se mes Granitit dhe Semit ka pëlqim.

Nga ana tjetër, Graniti është deklaruar si për Fifin, ashtu edhe për Semin, se s’do të lidhet me asnjë vajzë në shtëpinë e “Big Brother”.

Pavarësisht kësaj, mbetet për t’u parë, pasi situata po fillon të bëhet akoma më e vështirë me hyrjen e vajzave të reja, Sarah Berisha, Einxhel Shkira dhe Beatrix Ramosaj.

Gjatë ditës së djeshme, Graniti dhe Sarah nisën të flirtojnë me njëri-tjetrin, ndërsa Fifi u bë sërish xheloze dhe këtë e shprehu para të gjithëve.

“Shyqyr që erdhën këto të rejat”-u shpreh ajo.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.