Mesazhi i fuqishëm i Florentino Perez për Mbappen: Ata shkatërruan ëndrrën që kishe që nga fëmijërija

Periskopi.com Sporti

Kylian Mbappe dhe përfundimisht ka vendosur që të qëndrojë tek klubi I Parisit.

Ndonëse ende asgjë nuk është bërë zyrtare, Mbappe tashmë ka vendosur të jetë deri në vitin 2025 pjesë e PSG, shkruan Periskopi.

Miku i ngushtë i presidentit të Realit, Josep Pedrerol ka zbuluar mesazhin që Perez ia ka dërguar Mbappes sot.

Ai shkruan:

“Jam shumë i zhgënjyer me atë çfarë ka ndodhur në ditët e fundit. Ata shkatërruan ëndrrën që kishe që nga fëmijërija. Të uroj të gjitha të mirat”, shkroi Perez.